O nas

O nas

Działając od 1990, Grupa Interchange obsługuje rocznie 3,300,000 klientów, obracając 550 millionami Euro w 14 krajach, na 8 głównych lotniskach, posiada 136 placówek, wiele bankomatów i przeszło 1,200 agencji Western Union.

Przez ponad 25 lat wymienialiśmy, przelewaliśmy i wypłacaliśmy pieniądze. To jest to, co robimy najlepiej. Obecnie prowadzimy usługę wymiany walut oraz bankomaty na wiodących lotniskach Środkowoeuropejskich: Wiedeń, Praga i Budapeszt. Również prowadzimy działalność na kolejnych trzech, polskich lotniskach, na trzecim lotnisku we Francji – w Nicei Cote D’azure i na międzynarodowym lotnisku w Orlando na Florydzie.

Poza lotniskowymi usługami, posiadamy również 100 placówek i ponad 450 pracowników w najpopularniejszych miejscach turystycznych w całej Europie, od Barcelony po Rzym oraz w Hong Kongu i Republice Południowej Afryki.

Od ponad 20 lat jesteśmy głównym agentem dla Western Union, specjalizującym się w przekazach i przelewach. Wprowadziliśmy Western Union do krajów, w których ta zasadnicza działalność gospodarcza nie była wcześniej dostępna. W ramach tych prac opracowaliśmy sieć przeszło 1200 agencji i nadal kładziemy nacisk na najwyższą jakość obsługi klienta przy zachowaniu najbardziej wymagających procedur przeciwdziałania praniu pieniędzy. Jest to pierwszą przesłanką dla wszelkiej naszej działalności i renomą, którą gorliwie strzeżemy.

Jesteśmy jednym z największych operatorów refundacji podatku VAT, oferujących bardzo sprawną obsługę w punktach tranzytowych odlotów. Nasze usługi związane z bankomatami rozwijają się bardzo szybko, przy 100 maszynach rozlokowanych do tej pory. Dostępność naszych usług w tym zakresie jest najwyższa w branży.

To jest to, kim jesteśmy – oddani ludzie oferujący najlepsze we wszystkim, co robimy. Staramy się dać każdemu, zarówno klientom, pracownikom czy partnerom, przede wszystkim satysfakcję, będąc profesjonalnym, efektywnym, etycznym i elastycznym.

Nasza spółka holdingowa ma siedzibę w Holandii. Jesteśmy prywatną własnością i nie posiadamy zadłużenia netto. Nasz wzrost został osiągnięty bez pożyczek przez inwestowanie naszych zysków w biznes. Jesteśmy dumni z naszej reputacji i w pełni skupieni na osiągnięcie wzrostu przez jakość usług i innowacyjność.

Więcej dla podróżnych

Więcej dla podróżnych

  • Wymiana walut
  • Zamów walutę online
  • Bankomaty
  • Przekazy pieniężne
  • Zwrot VAT
  • Olbrzymi wachlarz walut
Więcej dla podróżnych

Wiadomości

Międzynarodowy Port Lotniczy Orlando i Grupa Interchange uzgodnili przedłużenie umowy o pięć lat

Grupa Interchange ma przyjemność rozpocząć Nowy Rok od przekazania informacji o uzgodnieniu  przedłużenia umowy na kolejne pięć lat, począwszy od 21 grudnia 2017, z Międzynarodowym Portem Lotniczym Orlando, które to…

Więcej dla podróżnych

Wiadomości

Grupa Interchange i Port Lotniczy Gdańsk uzgodnili przedłużenie o dziesięć lat umowy na świadczenie usług wymiany walut

Zespół Grupy Interchange w Polsce ma zaszczyt ogłosić, iż Port Lotniczy Gdańsk i Grupa Interchange przedłużyli o dziesięć lat umowę na świadczenie usług wymiany walut i usług bankomatowych na tym,…

Więcej dla podróżnych

Wiadomości

Port Lotniczy w Budapeszcie i Grupa Interchange uzgodnili przedłużenie umowy na kolejne pięć lat

Przedłużenie umowy na kolejne pięć lat, licząc od grudnia 2017, zostało uzgodnione między Potem Lotniczym w Budapeszcie, operatorami Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Ferenca Liszta w Budapeszcie oraz Grupą Interchange, w…

Więcej dla podróżnych

Wiadomości

Grupa Interchange otwiera nowe placówki na Terminalu 1 na lotnisku im. Vaclava Havla w Pradze

Za sprawą sukcesu w przetargu ogłoszonego pod koniec 2015 roku, Grupa Interchange otworzyła pierwszych sześć swoich kantorów wymiany walut na Terminalu 2 Portu Lotniczego im. Vaclava Havla w Pradze dnia…

Więcej dla podróżnych

Wiadomości

Trzy znakomicie zlokalizowane placówki zostały dodane do polskiej działalności

Silna obecność Interchange w Polsce została rozszerzona o dwie nowe placówki w Krakowie, przy najsłynniejszej ulicy – Floriańskiej, oraz o nową placówkę przy najbardziej zabytkowej arterii Warszawy – Nowym Świecie.…

Zamów walutę online

Gwarantujemy Państwu lepszy kurs w porównaniu z kursami w naszych oddziałach jeżeli dokonacie Państwo transakcji online.
Proszę złożyć zamówienie korzystając z Formularza Zamówienia Waluty, aby zarezerwować walutę. Następnie Interchange skontaktuje się z Państwem bezpośrednio, aby podać Państwu bieżący kurs wymiany żądanej waluty. Proszę pamiętać, że może on się różnić od kursu stosowanego w chwili faktycznego zakupu, w zależności od wahań kursu waluty.

  • Which currency would you like to order? /Jaką walutę chcą Państwo kupić?

  • Where would you like to collect your money? /Gdzie chcecie Państwo pobrać swoje pieniądze podróżne?

  • Please enter your details so we can contact you and confirm your order. /Proszę podać swoje dane, abyśmy mogli skontaktować się z Państwem i potwierdzić zamówienie.