Port Lotniczy w Budapeszcie i Grupa Interchange uzgodnili przedłużenie umowy na kolejne pięć lat

Węgry

Port Lotniczy w Budapeszcie i Grupa Interchange uzgodnili przedłużenie umowy na kolejne pięć lat

Przedłużenie umowy na kolejne pięć lat, licząc od grudnia 2017, zostało uzgodnione między Potem Lotniczym w Budapeszcie, operatorami Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Ferenca Liszta w Budapeszcie oraz Grupą Interchange, w celu kontynowania świadczenia usług wymiany walut i usług bankomatowych dla ponad 10 milionów pasażerów tego lotniska rocznie. Grupa Interchange prowadzi obecnie sześć placówek na terminalach 2A i 2B.

“Z dumą służyliśmy międzynarodowym pasażerom od 2007 roku, a to przedłużenie świadczy o sile partnerstwa, z którego jesteśmy zadowoleni, oraz o doskonałości świadczonych przez nas usług” powiedział Janvari Krisztian, Dyrektor Zarządzający Grupy Interchange na Węgrzech, zwycięzcy ubiegłorocznej nagrody dla Najlepiej Rozwijającego się Dostawcy Usług Komercyjnych na lotnisku.

Grupa Interchange ma udowodnione doświadczenie w pracy na lotniskach, ponieważ prowadzi ponad 130 własnych dedykowanych placówek oraz sieć subagentów Western Union w ponad 1200 lokalizacjach tak zróżnicowanych, jak Praga, Budapeszt, Rzym, Nicea, Wiedeń, Orlando, czy Hong-Kong, dzięki czemu posiada ogromną wiedzę o zapotrzebowaniach podróżnych na walutę w różnych sytuacjach.

Grupa Interchange jest jedną z największych na Węgrzech sieci wyspecjalizowanych w wymianie walut, działającą na rynku od ponad 24 lat i zatrudniającą 120 osób.

bud_branch_1

Zamów walutę online

Gwarantujemy Państwu lepszy kurs w porównaniu z kursami w naszych oddziałach jeżeli dokonacie Państwo transakcji online.
Proszę złożyć zamówienie korzystając z Formularza Zamówienia Waluty, aby zarezerwować walutę. Następnie Interchange skontaktuje się z Państwem bezpośrednio, aby podać Państwu bieżący kurs wymiany żądanej waluty. Proszę pamiętać, że może on się różnić od kursu stosowanego w chwili faktycznego zakupu, w zależności od wahań kursu waluty.

  • Which currency would you like to order? /Jaką walutę chcą Państwo kupić?

  • Where would you like to collect your money? /Gdzie chcecie Państwo pobrać swoje pieniądze podróżne?

  • Please enter your details so we can contact you and confirm your order. /Proszę podać swoje dane, abyśmy mogli skontaktować się z Państwem i potwierdzić zamówienie.