Grupa Interchange i Port Lotniczy Gdańsk uzgodnili przedłużenie o dziesięć lat umowy na świadczenie usług wymiany walut

Grupa Interchange i Port Lotniczy Gdańsk uzgodnili przedłużenie o dziesięć lat umowy na świadczenie usług wymiany walut

Zespół Grupy Interchange w Polsce ma zaszczyt ogłosić, iż Port Lotniczy Gdańsk i Grupa Interchange przedłużyli o dziesięć lat umowę na świadczenie usług wymiany walut i usług bankomatowych na tym, trzecim co do wielkości lotnisku w Polsce, z którego korzysta rocznie aż 4 miliony pasażerów.

Grupa Interchange na lotnisku w Gdańsku świadczy na zasadzie wyłączności usługi wymiany walut od 2012 roku i prowadzi obecnie trzy kantory oraz bankomaty usytuowane w najbardziej uczęszczanych obszarach na terminalu T2.

”Jesteśmy zachwyceni możliwością kontynuowania obsługi pasażerów Portu Lotniczego Gdańsk, oraz prowadzenia na tym lotnisku kantorów wymiany walut, świadczących nie tylko usługi sprzedaży czy kupna lokalnej waluty, ale również zwrotu podatku VAT oraz wysyłania zagranicznych przekazów pieniężnych Western Union” powiedział Lionel Coron, Dyrektor Zarządzający Grupy Interchange w Polsce.

Dobre informacje chodzą parami, a mianowicie Grupa Interchange również wygrała przetarg na lotnisku we Wrocławiu, czym przedłużyła swoją obecną umowę najmu o kolejne dwa lata, począwszy od 1 grudnia 2016 r. Port Lotniczy Wrocław obsługuje około 2,5 miliona pasażerów rocznie i ponownie zaufał Grupie Interchange, powierzając jej świadczenie usług wymiany walut na zasadzie wyłączności.

Grupa Interchange jest w Polsce jednym z głównych wyspecjalizowanych dostawców usług wymiany walut, z placówkami nie tylko na lotniskach w Katowicach, Gdańsku i Wrocławiu, ale również w centrach wielu popularnych turystycznie miast w całym kraju.

Zamów walutę online

Gwarantujemy Państwu lepszy kurs w porównaniu z kursami w naszych oddziałach jeżeli dokonacie Państwo transakcji online.
Proszę złożyć zamówienie korzystając z Formularza Zamówienia Waluty, aby zarezerwować walutę. Następnie Interchange skontaktuje się z Państwem bezpośrednio, aby podać Państwu bieżący kurs wymiany żądanej waluty. Proszę pamiętać, że może on się różnić od kursu stosowanego w chwili faktycznego zakupu, w zależności od wahań kursu waluty.

  • Which currency would you like to order? /Jaką walutę chcą Państwo kupić?

  • Where would you like to collect your money? /Gdzie chcecie Państwo pobrać swoje pieniądze podróżne?

  • Please enter your details so we can contact you and confirm your order. /Proszę podać swoje dane, abyśmy mogli skontaktować się z Państwem i potwierdzić zamówienie.